Dijital PR

Tick Tock Boom olarak markanızı en doğru ve en hızlı şekilde hedeflerine ulaştırırız. Dijital PR hizmeti için bizimle görüşmeden lütfen kararınızı vermeyin!

Türkiye’nin ilk Dijital PR hizmeti sunan ajansı olarak, markanızı dijital dünyada görünür kılmak ve stratejinize en uygun kitle ile sizi buluşturmak için trendleri takip ediyor ve rakiplerinizin önüne geçirecek özelleştirilmiş çalışmalar hazırlıyoruz.

Günümüzde potansiyel müşterilerinize ulaşmak için sosyal medya mecralarını, blog’ları, podcast’leri, e-postaları ve çok daha fazlasını kullanmanız gerek. Dijital PR da işletmelerin dijital varlıklarını artırmak için faydalandıkları bir online pazarlama stratejisidir. Dijital PR, kullanıcıların ziyaret ettikleri web sitelerinde, dinledikleri podcast’lerde ya da sevdikleri sosyal medya hesaplarında işletmenizi rakiplerinden öne çıkararak hedef kitlelere ulaşabileceğiniz fırsatlar sunar. Kısacası, geleneksel halkla ilişkiler, içerik pazarlaması, SEO ve sosyal medyanın kesişme noktasıdır.

Dijital PR hizmetini kurucu ortaklarımızdan CEO’muz Tevfik Bülent Öngün’e sorduk:

Dijital PR nedir? Neden gereklidir?

Dijital PR, markaların dijital dünyanın sunduğu fırsat ve enstrümanları kullanarak, doğrudan hedef kitlelerine ulaşmalarını ve stratejileri doğrultusunda marka algılarını yönetmelerini sağlayan çalışmalar bütünüdür.

Temelde iletişim üzerine kurulu olan bu kavram, birçok farklı disiplin ve uzmanlıktan beslendiği için bazı ajanslar ve markalar tarafından dar bir kalıba hapsedilmeye çalışılsa da; Dijital PR, markanın dijital varlıklarının yönetiminden, ürettiği içerik ve bunların aldığı linklere, fikir önderi ve fenomenlerle iletişim ve iş birliklerinden, dijital kanallardaki kampanyalarına, online ve/veya offline etkinliklerinden basın bültenlerinin optimizasyonuna ve markanın online itibar yönetimi gibi bir çok konunun belirli stratejiler üzerinden, bir bütün olarak ele alınmasını gerektiriyor.”

Hedef kitlenizle etkileşim kurmak için gerekli olan Dijital PR, markanızın online dünyadaki dijital varlığını oluşturmaya, web sitenizin arama görünürlüğünü artırmaya veya marka bilinirliği oluşturmaya yardım edebilir. Bunun için sosyal medya platformlarını kullanabilir, arama görünürlüğünüzü artıracak bir SEO stratejisi geliştirebilirsiniz. Veri odaklı bir Dijital PR stratejisi size çok daha büyük getiriler sağlayacaktır. Sektörde araştırma yaparak konusunda uzman ve ihtiyaçlarınıza uygun bir dijital ajans seçebilir, böylece stratejinizi etkili bir şekilde planlayabilir ve hedefleyebilirsiniz.

Dijitalde ilkleri gerçekleştiren Tick Tock Boom olarak, markalar ve kişiler için Dijital PR’ın gerektirdiği söz konusu çalışmaların tamamını düzenli olarak gerçekleştiriyor ve periyodik raporlamalar ile sizleri bilgilendiriyoruz. Bu hizmetimize ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, sektörün ilki ve lideri konumundaki Tick Tock Boom ile görüşmeden karar vermeyin.

Bize +90 212 293 80 00 numaralı telefondan ve/veya info@ttboom.com adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Dijital Pr Nedir?
Bize Ulaşın

Dijital PR hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.