Web & Sosyal Medya Takip, Raporlama ve Analiz

Eş zamanlı web & sosyal medya takip, raporlama, analiz ve yönetim programı BoomSonar'ı geliştirdik. BoomSonar; sosyal medya takibine ek olarak hesap yönetimi, online itibar yönetimi, ar-ge çalışmaları, araştırmalar, anlık bildirimler ve ihtiyacınıza göre kurgulanabilen birçok hizmeti bir arada sunar.

Dijital dünyadaki ihtiyaçlarınızı biliyor ve bunun için sizi Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı eş zamanlı web & sosyal medya takip, raporlama, analiz ve yönetim programı BoomSonar’la tanıştırıyoruz.

 

Sosyal Medya Takip Aracı

BoomSonar; markanız ve rakipleriniz de dahil olmak üzere dilediğiniz konuyla ilgili yaklaşık 1,6 milyon Türkçe ve 420 milyonun üzerinde İngilizce ve diğer dillerdeki web sitesi ve sosyal ağlar içinde eş zamanlı arama yapmanıza olanak sağlar.

Gerçek Zamanlı Sosyal Medya Takip ve İçgörü

BoomSonar Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı, eş zamanlı arama motoru ve web & sosyal medya takip, raporlama, analiz ve iş zekası programıdır. Son ürünümüz BoomSonar Suite ile bu özellikleri geliştirdik ve platforma sosyal medya takip, raporlama ve analiz dışında sosyal medya hesap yönetimi, online itibar yönetimi, anlık akıllı alarm sistemleri ve bunlar gibi çok sayıda sosyal medyaya yönelik modüller ekledik.
Bu sayede markaların dijital dünyada 360 derece iletişim ve pazarlama faaliyetlerini hem de eş zamanlı olarak tek bir platform üzerinden yönetmelerine imkan sunuyoruz.

Web ve Sosyal Medya Takip Programı BoomSonar
Sosyal Medya Hesap Yonetimi Aracı

Smart Algorithm

Eş zamanlı arama kabiliyeti sosyal medya ve paylaşım siteleri ile sınırlı olmayan BoomSonar, dünyada eşi benzeri olmayan ve her türlü sitede arama yapmaya, bunları analiz etmeye, bu bilgilerden makine öğrenmesi yaparak akıllı iç görüler çıkarmaya ve anlık aksiyonlar almaya olanak sağlayan bir yapay zeka destekli özel bir yazılıma sahip: Smart Algorithm.

Bu akıllı yazılım ile doğrudan aradığınız kelime ve kelimelere yönelik dijital sonuçlara anında ulaşmanızı sağlıyoruz. Smart Algorithm’in arkasındaki yapay zekâ ile otomatik sınıflandırma, otomatik aksiyon ve iş atama, eş zamanlı veri işleme, raporlama, analiz ve anlık iç görü gibi pek çok konuda zamandan tasarruf edebilir, tüm ihtiyacınızı tek bir platformdan hızlıca karşılayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tek Platformdan Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Markanızın Facebook, X (Twitter), Instagram, LinkedIn ve YouTube gibi sosyal ağlardaki tüm hesaplarını, BoomSonar’ın sosyal medya takip ve diğer modüllerine entegre şekilde tek bir noktadan yönetip, raporlayabilirsiniz. BoomSonar Suite içerisinde yer alan sosyal medya hesap yönetimi modülünü ise sadece kendimiz için değil, tüm sektör için tasarladık. Sistem sayesinde sosyal medya takip, raporlama, analiz, ölçümleme, sosyal CRM, dijital iletişim ve pazarlamaya yönelik birçok ihtiyacınızı tek bir noktadan yöneterek, daha nitelikli ve detaylı içgörüler elde ederken, sosyal medya performansınızı ölçebiliyor ve aynı zamanda tüm kanallarınıza gelen tüm bildirimlerinizi tek bir alandan görüp, yanıtlayabiliyorsunuz.

Tek tıkla takip, ölçümleme, raporlama, içgörü ve aksiyon!

BoomSonar’la markanızın web ve sosyal medya olmak üzere tüm dijital mecra algılarını görüntüleyebilir, markanızla ve rakiplerinizle ilgili web ve sosyal medyada neler konuşulduğunu öğrenebilirsiniz. Yüzlerce farklı ölçümleme ve raporlama seçeneği sunan BoomSonar’da, kullanıcı dostu arayüzü ile markanıza özel kullanım panellerinde tüm sonuç, ölçüm ve raporlama değerlerine yalnızca birkaç tıkla ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz takdirde katma değerli içgörü servislerimiz ve 14 farklı başlık altında sunduğumuz online araştırma hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi ve sunum için sonar@boomsonar.com  adresinden bize ulaşabilir veya aradığınız her türlü detayı her türlü detaya ulaşmak için BoomSonar Suite sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya Raporlama Analiz
Bize Ulaşın

Web & Sosyal Medya Takip hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.