BoomSocial

BoomSocial, markaların online içerik stratejilerini geliştirmeleri ve iç görüler elde etmeleri için tasarladığımız ücretsiz bir sosyal medya ölçümleme ve analiz aracıdır.

Sizi şaşırtmaya devam etmemize ne dersiniz? Türkiye’deki dijital iletişim ve pazarlama alanında en yenilikçi ajans konumunda olan Tick Tock Boom, yerli ve yabancı tüm sektör profesyonellerinin ve de markaların en uğrak mecralardan biri olan BoomSocial’ın (www.boomsocial.com) da geliştiricisi ve bizler de sektörümüze ücretsiz hizmet vermeye devam eden böyle bir platformun sahip olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Tahmin edersiniz ki, veri odaklı dijital pazarlama ve iletişim profesyonelleri olarak, sahibi olduğumuz bir diğer sektör lideri platform sosyal medya takip ve iç görü platformu BoomSonar‘da olduğu gibi, markaların sosyal medya performansını ölçümleyen ve raporlayan Boomsocial’ın da bize kazandırdığı tamamen veri odaklı olma, raporlama ve farklı verilerde derin analizler yapabilme gibi bir çok ekstra yetenek var. İşte, tam da bu yüzden Türkiye’den ve dünyadan sektörlerinde lider ve/veya liderliği oynayan yüzlerce firma, onlara kattığımız bu tip ekstra katma değerler ve dijital dünyaya 360 derece bakışımızdan etkilenerek bizi tercih etmeye devam ediyor.

Sosyal Medya Ölçümleme Aracı: BoomSocial

BoomSocial, markalara online içerik stratejilerini geliştirmeleri için ücretsiz içgörüler sunmak üzere tasarlanmış bir sosyal medya ölçümleme ve analiz platformudur.

BoomSocial 55 binin üzerinde  marka sayfasını ve hesabını, şirket sayfalarını ve kanallarını Facebook, X (Twitter), Instagram ve Youtube’da takip eder. Tamamen ücretsiz olan BoomSocial, sosyal medya performansınızı ve hayran sayınızın büyümesini ölçmenize, etkileşimi analiz etmenize ve içerik stratejileri geliştirmenize yardımcı olur.

Sadece Türkiye’den 10 bin, dünyadan ise 25 binin üzerinde pazarlama ve iletişim profesyoneli tarafından kullanılan sosyal medya ölçümleme aracı BoomSocial, ücretsizdir.

Sosyal Medya Ölçümleme Aracı BoomSocial
Sosyal Medya Rapor ve Analizleri

Kapsamlı Rapor ve Analizler

BoomSocial ile istediğiniz Facebook, Instagram, X (Twitter) ve YouTube kanallarında marka ve influencer’lara (fikir önderleri) ait tüm sayfaların hayran ve takipçi sayılarını günlük olarak izleyebilir, günlük, haftalık ve aylık büyümelerini ölçebilir, tüm paylaşımlarını tek sayfada görebilir, iletilerinin etkileşim düzeyini takip edebilir, etkileşim türlerini analiz edebilir, görselleştirebilir ve daha başka birçok özellikten faydalanabilirsiniz!

Aynı zamanda kendi sosyal medya hesaplarınızın sayfalarını analiz edebilir, rakiplerinizin ve sektörünüzün performansını karşılaştırabilir, sosyal medya içerik stratejinizi yeniden şekillendirebilirsiniz!

Sektörel raporlara ulaşın

BoomSocial Premium Raporları ve Analizleri ile sektörünüzün, markanızın ve rakiplerinizin sosyal medya performansını ölçebilir, analiz edebilir ve raporlayabilirsiniz. BoomSocial’ın markanıza özel olarak sunduğu markanıza ait sosyal medya içerik ve pazarlama stratejilerinizi geliştirecek içgörülerle markanız için değer yaratabilirsiniz. BoomSocial’da ulaşabileceğiniz tüm raporlar ve analizler, slaytları kendinize ait sunumlara aktarmanıza olanak tanıyan Microsoft PowerPoint formatında hazırlanır. Türkiye’deki farklı ajansların önemli bir bölümü, markalarının sosyal medya performanslarını ölçmek adına bu raporlarımızdan faydalanmaktadır. Yani, bu raporlara ulaşmanız için sadece bizimle çalışmak zorunda değilsiniz.

Lütfen her türlü sorunuz için doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. info@ttboom.com 

Sosyal Medya Sektörel Raporlar
Bize Ulaşın

Sosyal Medya Ölçümleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.