Online Araştırma

Online Araştırma ve Analiz hizmetimiz ile hem web hem de X (Twitter), Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn, YouTube, TikTok ve diğer sosyal ağlardan 14 farklı tipte online araştırma ve analize ulaşabilirsiniz.

Web ve Sosyal Medya Takip ve Akıllı İş Platformu BoomSonar, Sosyal Medya Ölçümleme ve Analiz Platformu BoomSocial ve Türkiye Sosyal Medya Marka Endeksi SocialBrands gibi platformların büyük veri altyapılarının sahibi, geliştiricisiyiz. Ve bu araçların da gücüyle web ve sosyal medyadan elde edilen verilerle hazırlanan online araştırma konusunda da sektörünün en başarılı ve iddialı oyuncusuyuz. Pazarlama, iletişim, reklam, medya, marka değeri ve online itibar hakkında markanız için içgörü, araştırma ve danışmanlık hizmetlerimizle, sosyal medyada ve tüm dijital platformlarda markanızın dijital iletişim ve pazarlama stratejilerini geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Online Araştırma hizmetimiz sayesinde rakiplerinizin arasından yükselmenizi sağlayacak etkili bir yol haritası belirleyebilir, doğru noktalarda doğru stratejiler uygulayarak markanızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Online Araştırma Hizmeti
Web ve Sosyal Medya Araştırma Hizmeti

14 Farklı Online Araştırma Modeli

Online Araştırma ve Analiz hizmetimiz ile hem web, hem de X (Twitter), Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn, YouTube, TikTok ve diğer sosyal ağlardaki verileri de içerisine alabilen 14 farklı tipte online araştırma ve analize ulaşabilirsiniz.
Markanızın hitap ettiği hedef kitlenin ya da sizin belirlediğiniz herhangi bir hedef kitlenin markanız, ürününüz veya güncel trendler ile ilgili büyük veri oluşturan konuşulma sonuçlarını araştırıyor, dijital algı veya güncel trend ve süreç analizleri ile detaylıca yansıtıyoruz.

Markalarımız için kantitatif (nicel) sonuçlarla detaylı konuşulma verilerinin yapısını aktaran istatistiki içerik analizleri yapıyoruz. Böylece hem markalarımızın iletişim stratejilerinin başarısını hem de sektörde nasıl tanımlandıklarını ve konumlandırıldıklarını da ortaya koyuyoruz.

Yaptığımız kapsamlı pazar araştırmaları ile markalarımızın rakiplerine kıyasla sahip oldukları mecra değerini ve bilinirliğini detaylı şekilde inceliyoruz. Aynı şekilde ürün ve hizmetler özelinde de değer ve mevcut bilinirlik araştırmaları da sunuyoruz.

Stratejinizi belirleyelim

Markalarımızın reklam kampanyaları için strateji belirlerken markanın talebine göre kampanyaya özel reklam, marka yüzü veya temanın algısını araştırıyoruz. Markalar tarafından biçilen değeri değiştirmeyi amaçlayan reklam kampanyalarının yansımalarını, izleyenler üzerindeki etkilerini ve bu kampanyaların hedef kitle üzerindeki bilinirlik oranını ölçüyoruz.

Sosyal TV’de her şey mercek altında

Ana akım medyada yayınlanan dizi ve programların sosyal medyaya yansıması ile yayıncılıkta yeni dönemi başlatan Sosyal TV etkileşimlerini yayın akışı boyunca her yönüyle ölçüyor ve söylemlerin analizini yapıyoruz.

Amaçlarımızı bir bir gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla markalarımızın bilgi ve içgörü yönetimi hedeflerine, ihtiyaçlarına uyum sağlarken kendini sürekli yenilemeyi ve geliştirebilmeyi amaçlayan vizyonumuzla da hizmet sağlayıcı olarak rakiplerimiz arasında öne çıkıyoruz.

Web ve Sosyal Medya Araştırma konusunda tüm ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için bize +90 212 293 80 00 numaralı telefondan ya da info@ttboom.com adresinden hemen ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya TV Ölçümleme
Bize Ulaşın

Online Araştırma ve Analiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.