Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi hizmetinde en başarılı ajansların başında gelen Tick Tock Boom, markanızın sosyal medya hesaplarını yaratıcı fikir ve stratejilerle yönetir.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi hizmetinde en başarılı ajansların başında gelen Tick Tock Boom olarak, markanızın sosyal medya varlıklarını verinin gücü ve yaratıcı fikirlerle şekillendirdiğimiz stratejik yaklaşımlarla yönetiriz. Her bir sosyal mecrayı kendi içindeki dinamiklere ve markalara uygun şekilde, bir projenin ya da kampanyanın faydasını artırmak için kullanmanın önemi her geçen gün artıyor. Sosyal medya eşsiz bir pazarlama yöntemi, iletişim fırsatı ve yol haritası olsa da her marka bunu kendi avantajına çevirecek şekilde kullanmayı başaramıyor.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Farklı Uzmanlıklar Gerektirir

Biz, yan yana yürüdüğümüz markalarımızın sosyal medya stratejilerini geliştirirken öncelikle bu alandaki 10 yılı aşkın tecrübemizden, adım attığımız ilklerden ve verilerden yararlanıyoruz. Stratejilerini detaylı analizler ve veriler sonrasında kurguladığımız sosyal medya hesaplarını uzman bakış açısıyla yönetiyoruz.

Sosyal medya hesap yönetimi hizmetlerini sunan New Media departmanız ile her biri alanlarının en iyilerinden olan yöneticilerimizin liderliğinde, sektörün en başarılı ve yetenekli uzmanlarını bir araya getirerek, markanız için eşsiz bir hizmetler bütünü sunuyoruz.

Markanızın sosyal medyadaki varlıklarını yönetirken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biri, sosyal medya hesapları için yaratıcı dijital kampanyalar üreterek sizi sosyal medya pazarlama çalışmaları kapsamında hedef kitlenizle en etkili şekilde buluşturmak. Bir diğeri ise, markalarımız için dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik her türlü mobil ve yaratıcı dijital kampanya fikrini kısa sürede ve mükemmel şekilde hayata geçirmek.

Sosyal medya hesap yönetimi yapan uzmanlarımız, aynı zamanda dijital medya planlama ve satın alma, sosyal medya pazarlama, sosyal medya takip ve analiz konularında da kapsamlı ve güncel eğitimler almaktadır.

Ekibimiz, markanızı gerçek hedef kitlenizle buluşturmak, sosyal medya stratejilerinizi verilere dayandırarak oluşturmak ve tüm sosyal medya hesaplarınızı rakiplerinizden ayrışacak ve fark yaratacak şekilde yönetmek için sizlerle birlikte çalışır.

Sosyal medya ajansı seçmeden önce; 7/24 hizmet veren Tick Tock Boom ile görüşmek isterseniz, bize +90 212 293 80 00 numaralı telefondan veya info@ttboom.com adresinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Takip Aracı BoomSonar
Bize Ulaşın

Sosyal Medya Hesap Yönetimi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.